wtorek, 10 stycznia 2012

Grudzień i styczeń - ze śmiechem


Lubicie się smiać? My bardzo!!!Chcemy, żeby wszyscy byli w dobrym humorze, dlatego w grudniu i styczniu gorąco polecamy wam wesołe i humorystyczne książki.

Możecie wypożyczyć m.in. "Serię z jajem", dzięki, której dowiedzie się, że "Straszyć nie jest łatwo", poznacie też "Koczkodana i klikę" oraz mieszkańców "Wierzbowej 13". W cyklu tym znajdziecie też wiele innych interesujących pozycji!
Gorąco polecam wam, także bardzo zabawną książeczkę "Pitu i Kudłata dają radę" (znakomitego Leszka Talko, który do tej pory bawił swoimi książkami raczej dorosłych). Codzienne życie - w szkole i rodzinie - opisane z punktu widzenia dwojga rozbrykanych uczniów - naprawdę może was rozbawić. Ja pękałam ze śmiechu! Pozycja obowiązkowa dla fanów "Mikołajka"!
Na pewno rozbawią was także przygody sympatycznego smoka - Pompona ("Pompon w rodzinie Fisiów" Joanny Olech). Losy jego dzieci - smocząt, Prudencji i Pulpeta - będziecie mogli śledzić w drugiej części - "Prudencja i Pulpet. Smocze Pogotowie Przygodowe". Dobra zabawa gwarantowana! Z tych historii zaśmiewali się wszyscy znani mi ludzie - mali i duzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz