poniedziałek, 27 października 2014

Gościmy p. Lilianę Fabisińską


We czwartek - 23.10. - w nasze skromne progi zawitała p. Liliana Fabisińska - znakomita autorka ponad 30 książek, w tym wielu dla dzieci i młodzieży.
Pani Liliana zaprezentowała nam swoją najnowszą książkę i serię.
 Klasy 5 mogły podyskutować z Panią Pisarką o jej najnowszej powieści -  "Skrzynia piratów", o tym, jak to jest być celebrytką na Helu i jak zacząć pisać własne książki. 
Uczniowie klas 4 mogli poznać wspaniałą serię - "Klinka pod Boliłapką", która w sposób łatwy i przyjemny uczy właściwej troski o zwierzęta. 
Pani Liliana chętnie odpowiadała na wszystkie Wasze pytania i sama pytała Was o Wasze ulubione książki, zajęci i przyjaciół. Po spotkaniu można było kupić książkę i / lub poprosić Panią o autograf.
Zdradzę Wam, że kupiłam wszystkie oferowane książki - dla siebie i zaprzyjaźnionych dzieci i przez weekend wszystkie je przeczytałam. Po prostu nie mogłam się od nich oderwać! Są wspaniałe! Mam nadzieję, że już niebawem będą w naszej bibliotece - i będziecie mogli je wypożyczyć i sami się o tym przekonać.
Pani Liliano, bardzo dziękujemy za spotkanie :) Było wspaniale!
Więcej zdjęć możecie obejrzeć tutaj: https://plus.google.com/u/0/photos
Z p. Lilianą spotkaliśmy się z okazji Października - Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych :)
Klasy 5 słuchały z ogromnym skupieniem...
tego, co p. Liliana opowiadała o "Skrzyni piratów".
Zadawaliście naprawdę mądre pytania, a p. Liliana bardzo chętnie na nie odpowiadała.
Miłoszowi - spotkanie bardzo się podobało.
Klasy 4 z uwagą słuchały o "Klinice pod Boliłapką"...
i miały naprawdę dużo pytań.
Uwielbiam spotkania autorskie i ogromnie się cieszę, że mogłam zorganizować spotkanie dla każdej klasy (oprócz  klas 1) z naszej szkoły. Takie przedsięwzięcia to bardzo dużo pracy, ale też niewyobrażalna frajda!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz