poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Specjalne seanse KINO-BIBLIOTEKI

W tym roku kalendarzowym KINO-BIBLIOTEKA została zorganizowana w kwietniu z okazji obchodów Miesiąca Książki i Praw Autorskich. Na dwóch seansach (w środę i w czwartek - 09 i 10.04) uczniowie klas V i VI, którzy wylosowali bilety - mogli obejrzeć kontynuację "Złodzieja pioruna" czyli film "Percy Jackson i Morze Potworów". Niektórym z Was film podobał się tak bardzo, że obejrzeli go dwa razy (zdobywając bilety np. od kolegów, którzy nie mogli przyjść). 
KINO-BIBLIOTEKA jak zawsze okazała się wielkim sukcesem i miłym akcentem w życiu biblioteki. Uczniowie, którzy nie dostali biletu, a bardzo chcieli obejrzeć film - mogli zdobyć wejściówkę wykazując się wiedzą na temat praw autorskich. Cieszymy się, że większość z Was wie czym są prawa autorskie, dlaczego są ważne i jak je respektować na co dzień.
Jesteśmy zachwycone, że historia Perce'go Jacksona tak Was zafascynowała, że postanowiliście sięgnąć po książki. Niektórzy postanowili przeczytać je po raz pierwszy, a inni po raz kolejny. Zachęcamy do lektury!!!
Następne odsłony KINO-BIBLIOTEKI już w październiku!
Losowanie Szczęśliwego Numerka - osoby, która otrzyma bilet...
to bardzo emocjonujący moment.
Julka prezentuje bilet na czwartkowy seans i książkę na podstawie, której nakręcono film.
Film "Percy Jackson i Morze Potworów" sprawił nam naprawdę dużą frajdę.
Maciek, Zuzia i Daria obejrzeli film podczas środowego seansu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz